בלוגריות מהעולם X ולנטיין דיי

14 פברואר 2016

את יום האהבה הבינלאומי, שנחגג בכל העולם ב-14 בפברואר, אימצנו גם אנחנו בכיף. שהרי אין כמו סיבה למסיבה, למרות שלנו יש גם יום אהבה עברי פרטי, בט"ו באב.
בעולם האופנה ולנטיין דיי מסתמן לא רק כיום האהבה בין בני זוג אלא גם כיום האהבה בין הפאשניסטות לארון הבגדים שלהן.
נדמה כי מיטב הבלוגריות והסטייליסטיות בעולם חיכו לרגע בו יוכלו ללא חשש להוציא את האאוטפיט הוורוד או האדום שלהן ולצאת ללוקיישנים נבחרים על מנת להציג את הבגד הנבחר ליום הגדול, בנוסף כמובן למתנה הנדרשת מבן הזוג (שגם אותה לא שכחו להעלות לאינסטוש ולהוציא לאלפי העוקבים את העיניים) .


בחרתי מספר פאשניסטות שהשקיעו מספיק בשביל להיכנס לכתבת הולנטיין החגיגית שלנו,
קיצ' או אלגנט? ניתן לכן להחליט .

יום אהבה שמח מלא בשיק וסטייל!

 

אנה טלצין, סטייליסטית מניו יורק ואושיית אופנה, בלוק אדום של שמלה אלגנטית ותיק פרצוף של אשלי'ד לוס אנגל'ס (צילום:instegram)
הילרי רוז, בלוגרית מטקסס, בחצאית מקסי לבבות של אשאקטי (צילום:instagram)
האחת והיחידה, כוהנת הסטייל וכוכבת האינסטרגרם קיארה פראני, עונדת צמיד לב בציפוי זהב ואדום של המעצבת הישראלית נטלי ניסים. כבוד! (צילום:instagram)
גבי, סטייליסטית וכוכבת מאוסטרליה, באאוטפיט טוטאל לוק וורוד וכמובן קצת קלוריות בצורת לב. (צילום:instagram)
מאורין פאולס, בלוגרית, סטייליסטית ועורכת אופנה של "גלאמור הולנד", הצדיקה היחידה בסדום שהחליטה ללכת על מראה לבן ורומנטי בשמלה היסטרית של אליזבטה פרנצ'י (צילום:instagram)
ענקית האופנה טופ שופ, החליטו לציין גם הם את יום האהבה בטוטאל לוק אדום וסניקרס לבבות, וכמובן בלון לב אדום שלא נשכח לרגע שזה ולנטיינס. (צילום:instagram)