הכי יפה ב-Gym: קים עוזרת לך להתלבש בשיק לחדר הכושר!

6 אוגוסט 2015

אני אוהבת להתאמן.
משהו באדרנלין, הזיעה והיעדים עושה לי סדר בראש, ועוזר לי להתחיל את היום שלי בצורה אנרגטית וטובה יותר. עם זאת, גיליתי שמציאת מלתחה יפה ונשית לחדר הכושר, יכולה להפוך לאתגר של ממש. הצבעים לרוב כהים, ניאונים מדי, או פשוט לא מדברים אל קהל הלקוחות הנשי.

אז בחרתי לכן כאן הצעות לפריטים לחדר הכושר או לשעת האימון שלך, שממש תפסו לי את העין ועשו לי שמח בלב. חוץ מזה, אני חושבת שכדאי שתקפידו על שלושה כללים פשוטים כשזה מגיע לקניית בגדים לאימון.

חוק מספר 1: בחרו בגדים נושמים ואיכותיים
אם את באה לחדר הכושר, את באה לעבוד. עליך לוודא שגם הבגדים שאת לובשת עומדים לעבוד עבורך. בדים איכותיים ונושמים עוזרים לך לנדף את הזיעה המצטברת, ולסיים את האימון רעננה יותר.

חוק מספר 2: נוחות לפני הכל
זה אולי יישמע ברור מאליו, אבל אני רואה הרבה בחורות שבוחרות את הבגדים לפי מה שנראה להן יהיה יותר שיקי בחדר המלתחות. בנות, אין הרבה חובבות אופנה כמוני, אבל אני הראשונה להודות שלפני שמסתכלים על העיצוב והצבעים של המוצר, חשוב לוודא שהבגד יכול ללוות אותך במהלך התנועות, ושהראש שלך עסוק בתרגילים, ולא בלוודא ששום דבר לא מציץ החוצה.
אחרי זה אפשר לבחור צבע יפה. כמו כחול נייבי או ורוד :).

חוק מספר 3: תיהני!
על מנת להתמיד באימונים, עליך ליהנות ולהרגיש שאת עושה משהו טוב בשביל הגוף שלך. אני יודעת שהרבה אנשים מעקמים את האף כשזה מגיע לאימונים נוקשים בחדר הכושר, אבל הדרך לעקוף את זה היא ליהנות: בחרי ספורט שאת הכי נהנית ממנו בעולם, לכי להתאמן עם חברה או עם הלהקה האהובה עליך באוזניות, והצטיידי בבגדים שגורמים לך לחייך.

זהו יפות שלי, אתן מוכנות לחדר כושר. אל תשכחו לתייג אותנו באינסטגרם כדי שנוכל לראות את ההתקדמות שלכן.

נשיקות!