גלאם ברגע: כל הסטייל במקום אחד

18 פברואר 2016

בדרך כלל אנחנו כותבות כאן על הטרנדים הכי חמים, והבחורות הכי נכונות. אבל בשביל להיות הכי נכונה, צריך גם להכיר את המקומות האופנתיים והנכונים שיש לנו כאן בארץ.

אז לכבוד הסופ"ש החלטנו לפנק אתכן עם אייטם על אחד המקומות המעניינים שנפתחו כאן, מתחם הסטיילינג החדש "style mentor" בקניון רמת אביב בת"א.
כבכל שנה, כל  לקוחה שמגיעה לקניון יכולה להגיע למתחם ולהתפנק ללא עלות בשעה של סטיילינג עם סטייליסטית מקצועית, כאשר השנה הרחיבו את האפשרויות במתחם וניתנת גם האופציה למריחת לק חינם ואיבחון ללא עלות של עור הפנים ע"י מומחית של דרמלוג'יקה, כאשר רק כל אלה לבד הם פאן פאן פאן .
בשביל להשלים את תהליך הגלאם, בשבועיים הקרובים עד ה-4 במרץ, מתארחים במתחם צוות המיזם הקסום של ענת רזמוביץ' ועינת סברלו Hair & Makeup Express שכבש את ביצת הסטייל המתפתחת עם אופציה לשלל צמות, תסרוקות ואיפור בשיטה חדישה במחירי קפסולה נוחים ונגישים.
המיזם המדהים " Style Mentor" הוא פרי יצירתן של מאיה יונה מילשטיין, מנהלת ביה"ס לסטיילינג בשנקר ושל לילך כהן, סטייליסטית ומרצה לסטיילינג בשנקר, והוא יהיה פתוח לקהל הרחב למשך החודשיים הקרובים.

אז אחרי שנתנו לכן רעיון קסום היכן להתפנק לקראת הסופ"ש, תפסנו את הIT GIRL  הפרטית שלנו, דניאלה אלטר אחרי טיפול גלאם במתחם:

" פינוק פינוק ושוב פינוק! נתנו לי להרגיש נסיכה לשעה מהיום. נוחות וחיסכון זה כל מה שבחורה עסוקה צריכה " .

דניאלה אלטר, לאחר גלאם ברגע.
מתחם הסטיילינג בקומה השניה של קניון רמת אביב.

המתחם פתוח בימים ראשון עד חמישי בין השעות 10:00 ל 14:00 ואז מהשעה  16:00 עד 20:00,
ובימי שישי בין השעות 9:00 ל 13:00 .
הגעה בתיאום מראש בלבד בטלפון-  050-611-8326