מלכת האינסטוש: בואי ללמוד איך להשיג יותר עוקבים!

28 יוני 2015

טוב, אז כמו שאת יודעת, חלק חשוב מלהיות איט גירל זה לתחזק חשבון אינסטגרם פעיל עם הרבה עוקבים שחולים לך על הצורה, ומשתמשים במדיה החברתית כדי לעקוב אחרי סדר היום השיקי שלך. אמנם אינסטגרם זה לא מדע מדויק ומספר האנשים שעוקב אחריך רחוק מלהגיד לך כמה את באמת מהממת ומיוחדת, אבל יש משהו נחמד בלראות את הלבבות הקטנים האלה מופיעים על התמונות שלך ומעלים חיוך אצל מישהו בצד האחר של העיר, הארץ ואפילו העולם. 

השוותי בין ארבעת חשבונות האינסטגרם של ארבעתנו וניסיתי לחשוב על כמה טיפים שימושיים שיגרמו לזה שיעשו גם על התמונות שלך דאבל קליק. בעזרת השם גם מספר העוקבים שלך יעוף למעלה.

טיפ #1- ספרי את הסיפור שלך

חשבון אינסטגרם לא נועד לזה שתעלי 10,000 תמונות של החתול שלך. עם כל הכבוד לחתול, זה פשוט לא מעניין אף אחד. חשבון אינסטגרם מרסק הוא כזה שמראה למתבונן מבחוץ איזושהי סיפור על הבנאדם שאת: איך את מתלבשת, מה את אוהבת לאכול, מי החברות הכי טובות שלך ואיפה את אוהבת לבלות ולעשות שמח. האם חשבון האינסטגרם שלך משקף את הבנאדם המגניב שאת? אם לא, נסי לחשוב מה הצדדים הכי מגניבים (ופוטוגניים) בעולם שלך, וצרפי להם פילטר מעלף.

טיפ #2- אל תשכחי את הסטייל

אינסטגרם זאת במה מעולה להראות לעולם את הסטייל המעלף שלך. זה לא משנה אם את טום בוי כמו אבישג, אם יש לך סטייל עירוני כמו של דנה, או שאת בכלל אשת עסקים כמו קים. לכל אחת ואחת מאיתנו יש את הטעם הייחודי שלה בבגדים, וזה המקום שלך להראות את הפנינים של המלתחה שלך.

טיפ #3 - מקומות לראות, דברים יאמיים לאכול

טוב, אני חולה על אופנה ומותגים, אבל בואי נדבר תכלס- יש עוד המון דברים פוטוגניים בחיים, כמו המקומות שיוצא לך לראות בעולם, הארוחות הרומנטיות עם החבר שלך, והחברות הכי טובות שלך. 

הולכת לתערוכה מגניבה? טסה עם הבויפרנד לחו"ל כמו כשאני מבקרת את מאצ', החבר ההורס שלי,בניו יורק? אל תשכחי לעשות זום אין על החוויה המדהימה הזאת פלוס להוסיף תיוג בשורה מעל התמונה, כדי שכל העוקבים שלך ידעו איפה פיזרת קצת גלאם לאחרונה. חוץ מזה, אינסטגרם הוא גם ממלכת האוכל והפחמימות. אם יצא לך לעשות בראנץ' עם הבסטיות שלך, אל תשכחי לצלם לעוקבים .

צילום: אלדד רפאלי

טיפ #4- אל תיקחי את עצמך בכזאת רצינות

הכי ברור לי שסלפי עצבני כזה מוציא אותך מעלפת, אבל תראי לעוקבים שלך שיש לך אחלה חוש הומור וגם חיוך הורס. תמונות שלך עושה פרצופים, עומדת על הראש, או צוחקת עם החברות שלך, יגרמו לעוקבים שלך להתאהב גם באישיות המגניבה שלך.

סיי צ'יז!